אשמח לענות לכל שאלה, בנושא חוגי ילדים לקצה העולם, הרצאות זום, או סיפורי מסע.

בכתובת הדואר האלקטרוני  einav51@gmail.com, או בטלפון 052-8340594

עינב ברזני, יליד 1975 מהנדס, מנחה חוגי ילדים, צלם, כתב, מרצה וטייל.

אני נווד בנפשי. מהנדס אווירונאוטיקה וחלל עם ותק של 20 שנה בפיתוח אווירודינמי וניסויי טיסה. משתף את הידע שלי במדעים וניסויים והחוויות שלי מטיולים סביב העולם להנחיית חוגי ילדים. מרצה על סיפורי מסע סביב העולם, טיילתי בכ- 100 ארצות, ב 7 יבשות.

כותב במוסף טרוולר של הנשיונל ג'יאוגרפיק, במגזין טבע הדברים, במוסף מסלול של ידיעות אחרונות, במדורי תיירות, מעורבות, ירוק ובעלי חיים של Ynet, באתר גודיז של ערוץ הטיולים.

מעביר הרצאות וחוגי ילדים במגוון נושאים כגון קיימות, להציל את כדור הארץ, בעלי חיים בסכנת הכחדה. טיפוס על הרים, צלילה עם לוויתנים וכרישים במעמקי האוקיינוס.

עוקב בדריכות אחר תופעות הטבע המרהיבות בכדור הארץ, כגון הזוהר הצפוני, התפרצות הרי געש, גייזרים, קרחונים. תר אחר בעלי חיים בסכנת הכחדה: דובי פנדה בסין, טיגריס בנגלי בהודו, גורילות ההרים באפריקה, מושבות הפינגווינים באנטרקטיקה. נפעם מפלאי עולם: הפירמידות הגדולות בגיזה, מקדשי אנקור ואט בקמבודיה, הסלע האדום בפטרה, החומה הגדולה וטרסות האורז בסין.

מעביר חוגי העשרה לילדים במכוון מסגרות פרטיות ומוסדיות. כגון מכון אריקה לנדאו באוניברסיטת ת"א, חוגי העשרה לילדים במיזם עתידים בגני תקוה. מרצה בפורמט אינטרנטי לגיל הזהב במיזםUniper-Care . מתנדב בעמותת ניצוצות.

נשוי ואב לשלושה, מתגורר בהוד השרון.

בעל תואר Bsc בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל מהטכניון, תואר שני MBA מנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א, תואר שני נוסף Msc בהנדסת ניסויי טיסה מבית ספר לטייסי ניסוי בארה"ב (National Test Pilot School NTPS) 

המוטו שלי "כשמטיילים קחו רק תמונות, השאירו רק עקבות. אם להרוג, אז רק את הזמן"

כל ההרצאות כמו גם חוגי הילדים, מלווים בצילומי סטילס וסרטוני וידאו שאני צילמתי.

בשנה האחרונה העברתי את מירב פעילותי לחינוך ילדים באמצעות חוגי המדעים, הטבע ובעלי החיים. בחוגים אני מקפיד על פן מעשי, ומשלב ניסויים מדעיים על תופעות הטבע, ניסויים על הרי געש, התפרצות גייזרים, חשמל ומגנטיות, מרכז כובד ושיווי משקל ועוד רבים אחרים.

אני מאמין כי הילדים של היום הם מובילי הדעה, המנהיגים ומקבלי ההחלטות של המחר, זכות גדולה ללמדם.

"הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים" יאנוש קורצ'ק

 

תמונות, סרטים, כתבות שלי שפורסמו ברשת וגם הופעות בטלוויזיה, ניתן למצוא בהקשת "עינב ברזני" בגוגל, כמו גם בערוץ ה You Tube שלי, בדף הפייסבוק. ניתן ליצור איתי קשר בכל אמצעי המדיה או ב – WhatsApp או לטלפון הסלולרי 052-8340594, או תחת צור קשר