מגוון הרצאות בזום או פרונטלי, מתאימות לארגונים, מקומות עבודה וערבי חברים בחוגי בית פרטיים. בעמוד זה תוכלו לראות חלק מהנושאים שאני מרצה עליהם ותוכלו לבחור כל נושא אחר מתוך סיפורי המסע שלי מרחבי העולם. ההרצאות בהנחייתי ובליווי תמונות וסרטוני וידאו.  משך ההרצאה 45 דקות עד שעה וחצי (בהתאם לצורכי הלקוח)

הרצאה בליווי מצגת תמונות מוקרנות, פותחת צוהר להצצה למדינות שונות באמצעות היסטוריה, סקירה גיאוגרפית ובעיקר סיפורי מסע מעניינים המלווים בתמונות. קיימות הרצאות המשלבות פן של מעורבות חברתית (להמלצות על הרצאות).

.

הרצאה על ארץ הקרח והאש איסלנד

הרצאה על ארץ הקרח והאש בואו לצפות בתופעות הכי מדהימות שיש לכדור שלנו להציע: לועות של הרי געש, בוץ מבעבע, קרחונים, לגונה כחולה, שדות לבה כבויים ואינספור מפלים. מהם הרי געש וכיצד הם מתפרצים ? מהו גייזר ומהו המנגנון הגורם לו להתפרץ. הצטרפו להרצאה סוחפת על המקום הכי חם וסוחף בקיץ 2021

טיפוס על ההר הגבוה באפריקה, ספארי בטנזניה וביקור בזנזיבר

קילימנג'רו: "התחושה חוזרת אט אט לאצבעות הרגליים בעוד השמש עושה את צעדיה הראשונים וחוצה את קו האופק. פס אדום מפלח את השמיים וקרחונים לבנים נחשפים סביבי. אני רועד, מתרגש, מלא באדרנלין, קצת מנוזל, מתנשף..

מצרים וירדן השכנות על דיונות, פירמידות, מדבר ופטרה

עתיקות ארכיאולוגיות , דיונות, מדבר אינסופי לטיולי ג'יפים, חופים וואדיות עם אפשרות לגלישת מצוקים, והמון מים זורמים . הרצאה על מסע במדינות שכנות שפתוחות לטיולי ישראליים. ממש במרחק נגיעה

קובה, ג'מייקה – שני איים קאריביים קרובים רחוקים

שני איים קאריביים קרובים גיאוגרפית אבל רחוקים מאד מאיתנו : סיפור המהפכה המרתק בקובה , מי היו פידל קאסטרו וצ'ה גווארה? מסע באי המאוכלס ביותר בקריביים. טיול בג'מייקה לא חייב להסתכם ברגאיי, מריחואנה ורום.

חשיפה לצפון ולטבע פראי – סיפור מסע באלסקה בקיץ

טבע פראי, מרחבים פתוחים, מסע בן 6500 ק"מ ברחבי אלסקה, המדינה ה-49 בארה"ב. שמורות טבע, איים, עיירות קטנות, לווייתנים, כלבי ים, אריות ים, קרחונים בנוף בתולי של טבע פראי המכיל בין השאר דובים שחורים וחומים, זאבים, שועלים, ואיילי הצפון.

בין קטבים: מדוע דוב קוטב מעולם לא טרף פינגווין ?

אנטרקטיקה: להניח את כף רגלי על אדמתה של היבשת השביעית היה בגדר הגשמת חלום. זו היבשת החמישית בגודלה בעולם וחיים בה רק 1200 אנשים בחורף. היבשת לא שייכת לאף אחד. זו היבשת הנידחת ביותר ו 98 אחוז משטחה מכוסה קרח.

וייטנאם קמבודיה ולאוס – מלחמות, מקדשים טבע ונוף

מדינות שסבלו שנים של מלחמות עקובות מדם ומשטרי אימה. ארצות עשירות בטבע , ג'ונגלים אדירים, הסטוריה של עמים עתיקים , מקדשים וחופים מדהימים. מסע בארצות שהפכו בשנים האחרונות ליעדים אטרקטיביים בדרום מזרח אסיה