הר מתפרץ במטבח

טריילר חוגים

תיון בוער מעופף

שולחן צף באויר

במפגשי זום לילדים יש מגוון עצום של הרצאות, העשרה, סדנאות יצירה הקשורות למדעים, תופעות טבע, ניסויים מדעיים. אני משת, מחוויותיי במסעות בעולם, מסביר על תופעות טבע באמצעות תמונות וסרטונים משבע יבשות, מסביר על קיימות, בעלי חיים בסכנת הכחדה, אנשים מעוררי השראה בעולם שמחוללים שינוי, ואיך הילדים של היום המחוננים המצטיינים, המתעניינים והמעורבים הם המנהיגים של המחר, מובילי הדעה, יכולים לעזור ולהציל את כדור הארץ.

אני מזכיר המון מונחים ומושגים בפיזיקה, אווירודינמיקה, חלל, ומדגים באמצעות ניסויים מדעיים. כגון: מנת ממדים, מרכז כובד, יחס גלישה, כוח החיכוך, עקרונות התעופה, מערכת השמש, תחנת החלל הבינלאומית ,שיגור לווינים, שיאי עולם של הטבע, סודות המטיילים ועוד ועוד

ניסויי מדע רבים על מרכז כובד ושיווי משקל, יצירת קשת באופטיקה, התאדות, התעבות עננים, מגנטיות, ועוד ועוד

מזכיר גיבורים בתחום תגליות, פיזיקה, מגלי עולם, כמו ברנולי, ארכימדס, ניוטון, אמונדסון, שקלטון, סקוט, מגלן ועוד רבים וטובים.

מוזמנים לקרוא אודותיי

היכנסו וצפו במגוון הרחב של מפגשי הזום, סדנאות הזום, פעילות לכל המשפחה וימי הולדת זום בהנחייתי

בליווי תמונות, סרטוני וידאו, הסברים מרתקים, ניסויים מדעיים או פעילות יצירה.

למי מתאים:

לתלמידי בית ספר יסודי, חטיבת הביניים וגם למבוגרים, המתעניינים בבעלי חיים, תופעות טבע, ניסויים מדעיים, העשרה על אווירונאוטיקה וחלל, מערכת השמש, הגלקסיה והיקום. התכנים מותאמים לפי קבוצת הגיל. המפגשים מרתק גם להורים מוזמנים להשתתף, עם הילדים.

משך ומבנה כל מפגש זום:

המפגש באורך שעה עד שעה ורבע, במהלכו מועברת הרצאה עם סרטונים תמונות, זמן לשאלות ודיונים, לעיתים גם ביצוע ניסוי מדעי, או יצירה בסוף המפגש.

אמצעים:

ישלח לינק לכניסה למפגש. לסדנאות זום מצורפת באתר רשימה ציוד נדרש לניסוי או ליצירה.


להורדת סילבוס לסדרות מפגשי זום, סדנאות זום:

מפגשי זום -מפגשים וסדנאות זום (קובץ PDF) לחץ כאן

לינקים לסדנאות ומפגשי זום (מתאים גם לימי הולדת זום לכל הכיתה):

כוחה של אש

כדור הארץ סביבון

באנו חושך לגרש

על דובים ומדעים

כל צבעי הקשת

על שיווי משקל בטבע

לתשלום עבור החוגים באמצעות Paybox

צפו במגוון הרחב של סדנאות הזום, פעילות יצירה וניסויים המדעיים

סדנת זום "כדור הארץ סביבון"

הצטרפו לצלם הטבע עינב ברזני לסדנת זום – למסע לחקר הכדור,  נדבר על התנועה הסיבובית של כדור הארץ, השפעתה עלינו בני האדם, על עונות השנה, על אור וחושך. ניצור יחד פנקיסטיסקופ, זהו מכשיר אופטי, באמצעות סיבובו נדגים אשליה אופטית של תנועה.

סדנת זום "כל צבעי הקשת"

הצטרפו לצלם הטבע עינב ברזני לסדנת זום – למסע בעקבות הצבעים בטבע, נדבר על צבעים בטבע, על צבעים של בעלי חיים ועל הקשת בענן.

סדנת זום על שיווי משקל בטבע

הצטרפו לצלם הטבע עינב ברזני לסדנת זום – מסע בעקבות שיווי המשקל בטבע, איך דובים נעמדים על שתיים, כיצד הכלב נעזר בזנבו, איך חסידה נעמדת על רגל אחת, והאם פילים יכולים לעבור בשביל צר? נלמד על מרכז כובד ושיווי משקל – נערוך ניסויים מדעיים רבים בנושא.

מפגש זום בטבע כל יום פורים

בטבע כל יום פורים, בואו להכיר את המנגנונים המגוונים של הטבע להתחפש. נצפה בזחלים, חגבים, זיקיות, דיונונים, תמנונים, דגי סלע, מדוזות, פרפרים, חרגולים, ינשופים, זבובים, פרחים, זברות, נמרים, צפרדעים, ג'ירפות, קופים, ציפורים, נחשים. כולם מתחפשים, לכולם יש סיבה לעטות תחפושת, לא רק בפורים.

מפגש זום על סודות העצים

על סודות העצים, כמה טון שוקל עץ שכזה ? לאיזה גובה הוא מגיע ? האם יש מגבלת גובה ? על העץ העתיק בעולם. האם עצים מתקשרים ביניהם ברשת תקשורת סמויה מתחת לאדמת היער ? האם עצים משתמשים בעקרונות אווירודינמיים להפיץ זרעים ? על הפרחים הגדולים בעולם, על הירק הקטן בעולם, על עצי באובב, סקויה, על יערות האמזונס, על השיטה של עץ השיטה ועוד ועוד

סדנת זום על דובים ומדעים

הצטרפו לצלם הטבע עינב ברזני לסדנת זום – מסע בעקבות דובים, דובי גריזלי, דובי פנדה, דובי קוטב ודובים שחורים. נדבר על תופעת טבע שנקראת שמש חצות בקוטב, אזורים בהם השמש אינה שוקעת במשך חודשים ארוכים.
נלמד על תכונות של מים ולחץ אוויר – נערוך ניסויים מדעיים בנושא.

סדנת זום "באנו חושך לגרש"

הצטרפו לעינב ברזני לסדנת זום – מסע בעקבות זיקוקי דינור של הטבע – התפרצויות הרי געש, על זוהר הקוטב, על ארץ האש. נלמד מהי חשיפה ארוכה בצילום, ננסה לצלם יחד, בחדר חשוך בחשיפה ארוכה (ללא מבזק) תנועת אור של פנס.

סדנת זום "כוחה של אש"

הצטרפו לצלם הטבע עינב ברזני לסדנת זום – למסע בעקבות זיקוקי דינור של הטבע – התפרצויות הרי געש, על זוהר הקוטב, על ארץ האש. נלמד מהי חשיפה ארוכה בצילום, ננסה לצלם יחד, בחדר חשוך בחשיפה ארוכה (ללא מבזק) תנועת אור של פנס.

מעוניינים בעוד פרטים לגבי חוגים, פעילויות ילדים, מפגשים או סדנאות זום, הפעלות ימי הולדת (כולל זום) ? השאירו פרטים ונחזור אליכם

    השם שלך (חובה)

    מספר טלפון: (חובה)

    האימייל שלך:

    נושא

    ההודעה שלך