עינב יקר,
תודה רבה על שנה מרתקת ומעשירה כל כך.
הילדים (וגם ההורים לא פעם…) נהנו מאד מכל רגע במחציתך וזכו לחוויה מיוחדת במינה.
תודה גדולה גם על דבריך המרגשים מאד היום.
חופשה נעימה ולהתראות בקרוב.

תמר אמא של דניאל, ת"א

עינב יקר,
תודה רבה על שנה מרתקת ומעשירה כל כך.
הילדים (וגם ההורים לא פעם…) נהנו מאד מכל רגע במחציתך וזכו לחוויה מיוחדת במינה.
תודה גדולה גם על דבריך המרגשים מאד היום.
חופשה נעימה ולהתראות בקרוב.

יונתן אבא של יותם ואיה, ת"א

תודה עינב, אנחנו והילדים זכינו בך ובעושר האינסופי שלך, בנתינה מכל הלב ובכל מובן ובאכפתיות, היה נהדר ונתראה בקרוב🧚

שיר אמא של נדב, תל אביב

תודה רבה מכל הלב על מפגשים מרתקים שהיו נקודות אור לילדים בשנה לא פשוטה, על כל הידע הרב שהעברת להם ולהורים (צילום בחשיפה ארוכה.. 😊) ועל הנתינה הרבה שלך לילדים . היה תענוג אמיתי. חופש נעים ומקווים להתראות בקרוב! 🏖

דנה, תל אביב

עינב היקר
זכינו להמון מפגשים מרתקים איתך, בהם ברגישות ובנועם, פתחת אופקים חדשים לילדינו, פנים אל פנים ובזום, הגברת את סקרנותם, ידיעותיהם ומודעותם לסביבה, נדמה שאין סוף ליכולתך לעניין ולחדש בכל פעם, לשתף מחוויות שלך בשיח, בתמונות ובניסויים הממחישים את הכל. חוג נפלא, ממתינים להמשך!

יסמין, תל אביב

מצטרף לכל המלים החמות. הפלאת לשמר את הסקרנות של הילדים, לרתק אותם, לשמח אותם ולהעניק להם לא רק ידע (והרבה) אלא גם חווית למידה מעצבת שאין לי ספק שייקחו איתם. תודה רבה!

אביעד, תל אביב

עינב. תודה לך מקרב לב! רועי הגיע נרגש ומלא כרימון אחרי כל מפגש של החוג, ובפרט מהמפגש האחרון. מעריכים מאד את כל מה שהענקת לילדים. מקווים להתראות שוב בשנה הבאה 🙏🙏

אמא של רועי נוביק, ת"א

תודה רבה עינב,
דן מאוד מאוד נהנה מהמפגשים והגיע אליהם בשמחה רבה וסקרנות גדולה.
גם אנחנו ההורים למדנו והחכמנו רבות מהתקצירים מהסרטונים המרתקים ששלחת בתום כל שיעור. תודה ששיתפת אותנו בטעימות מעולמכם המופלא.
החוג היה מגוון ומפעים ובמילה אחת – מעולה.
מקווים להתראות בחוגים הבאים 🙂
תודה מקרב לב 🥰

רעות ארביב אלימלך, ת"א

עינב אתה יחיד ומיוחד יונתן ממש אהב את השיעורים איתך, היה ביניכם חיבור ממש טוב . היום ביקש לדעת אם אתה מלמד חוג נוסף בסמסטר הבא. תודה על הכל

אמא של יונתן, ת"א

עינב הוא אדם מיוחד במינו, רשמנו את עילי לחוג שלו ומיד נוצר "קליק", הוא סחף אחריו את הילדים לעולם של הרפתקאות, מדע וידע עצום אודות העולם, ההנגשה של עינב מיוחדת ומסקרנת, כל שיעור מלווה בהדגמות וניסויים מיוחדים, ובכל פעם עילי יצא נפעם וחיכה כבר לשיעור הבא. ממליצים באהבה ענקית ונמשיך לעקוב אחר מסעותיו בעולם.

עינב אתה מיוחד במינו, הילדים הפיקו ממך המון וגם אנחנו, הלוואי וכולם היו כמוך…. השארת חותם לחיים וכולנו תקווה שניפגש שוב בסמסטר הבא. המון תודות ❤️❤️❤️

אמא של עילי עמר, ת"א

עינב, תודה רבה!!! המפגש אתך היה פשוט שיעור מאלף – מחולק להרבה פנינים של ידע, חינוך ואהבה לכדור הארץ והטבע, וגם התנסויות וניסויים שלא מהעולם הזה :)) שמחים שזכינו להכיר אותך!! מרגש שבחרת בחינוך ומניסיון שלנו אתה באמת מצליח להפיץ את הבשורה ❤️❤️❤️ שוב תודה 🙏

עפרי אמא של יובל, ת"א

עינב היקר, תודה ענקית על חוג מדהים שבאמת מגיעים לו כל הסופרלטיבים! בהחלט הורגשה ההשקעה והאהבה שבה נבנו השיעורים. השילוב של הניסויים עם ההסברים על החיות והטבע היה מעשיר ומרתק. תודה רבה ומחכים כבר לרשום את אחות של גיא בשנה הבאה 😅

אמא של גיא בציר, ת"א

עינב היקר, השיעורים שלך מעוררי השראה! רום נהנה עד מאד! הצבת רף גבוה מאד לקורסים העתידיים😀
המון תודה על ההשקעה, המחשבה והיצירתיות 🙏🏻

סיוון ירדן, ת"א

עינב היקר,
מדהים כמה תוכן וכמה עניין אפשר לייצר לילדים כה צעירים.
אתה בהחלט מורה לחיים!

אמא של אורי שמואל. ת"א

עינב יקר, שמחה בשביל הילדים על ההחלטה והשינוי שעשית, אי אפשר לחשוב על רווח גדול יותר מבחינתנו. השילוב של המקומות מהם אתה מגיע, מבחינת השכלה ועיסוקים והיכולת לתרגם את כל מסת הידע, המחקר והחוויות לילדים – מעוררת השראה. מהרגע שנויה "סיכמה" את השיעור הראשון נהניתי בטירוף, דרך כל הניסויים, הדיווח השוטף והמרתק ששלחת לאחר כל מפגש, העברת החוויה מאיסלנד בזמן אמת ותשומת הלב המיוחדת לכל אחד מהילדים, היה ברור שגם במסגרת של אריקה לנדאו מדובר בחוג ייחודי. תודה גדולה בשמי ובשם נויה. מקוות לפגוש וללמוד איתך וממך בחוגים נוספים.

אמא של נויה רונן, ת"א

הגענו לעינב דרך המלצה של הורים של חבר של עומר הבן שלנו. הם הכירו אותו דרך בן אחר שלהם, גדול יותר שהיה בחוג של עינב. בתחילה לא ידענו האם הקורס הזה יעניין את עומר, (כיתה ד׳). אבל החלטנו לנסות. אמרנו ׳לא יאהב, לא נמשיך׳. הוחלט בין קבוצת הורים, לארגן חוג לקבוצה של 5 חברים. כל מפגש בבית אחר של אחד הילדים. כבר מהמפגש הראשון עומר וחבריו עפו על החוג. ועל עינב. החומר מרתק אותם לא פחות מהאופן בו עינב מעביר להם את התכנים . בגובה העיניים. עבורם הוא יותר מדריך טבע עם להט לטיולים והרפתקאות מאשר ׳סתם׳ מרצה עם מצגת. בקיצור, אנחנו ממליצים בחום על החוג של עינב "לקצה העולם".

רונית וגיל מלצר. ת״א
תקופת קורונה וחיפשתי איך בכל זאת אפשר לחגוג יומולדת 7 עם כל הכיתה ובאופן מקורי…עשינו בחירה מעולה כשחברנו לעינב שהצליח להחזיק בזום ילדי כיתה א' במשך כמעט שעתיים במסע מרתק על דובים וניסויים מדעיים מרחוק…ממליצה לגמרי ומכל הלב…מעשיר.מקורי.ומדהים.ללא ספק נבחן איך אפשר להמשיך בחוגים.תודה מיולי וכל כיתה א3 בית ספר לב מכיל חדרה.
בלה אבי-נתן חפץ, חדרה
למה רציתי להמליץ על החוג עם עינב?
כי הוא מופלא בכל היבט אפשרי- מלמד, מהנה, מסקרן, מעשיר, מחכים ומעצים! עינב משלב ומנגיש לילדים ידע כללי, ביולוגיה, פיזיקה, כימיה, היסטוריה, אסטרונומיה ועוד שלל נושאים, הכל בצורה כייפית שמשאירה תמיד טעם של עוד… מומלץ!!!!!
נעה שפר, רמת השרון
עינב מעביר לילדי כיתה ב2 מרמת השרון חוג שבועי הנערך בבתים בין הסגרים, הילדים מחכים בהתרגשות לקראת המפגש, נחשפים ולומדים על פלאי העולם, משתתפים בניסויים ולומדים על כוחות הטבע האדירים והמגוונים, הבת שלי מגיעה הביתה, מספרת ומלמדת אותנו, הזדמנות פז לחוות את הלמידה, ההתרגשות ולחזור על הניסוי בבית.
המפגשים חושפים את הילדים ומרחיבים את עולמם, תודה עינב שאתה מעביר מהסקרנות והחקרנות שלך לילדינו!
טל כהן, רמת השרון

שמחתי להכיר את עינב המקסים, שמביא איתו אנרגיה ורוח רעננה של הנאה ואהבה לידע וללמידה דרך התנסות ומשחק. הפעילות מושקעת מעל ומעבר ונהדרת לילדים סקרנים וגם להורים המאזינים. בני וחבריו נהנו מאוד במפגש ואנחנו מחכים למפגשים הבאים בציפייה.
הילה ארן, פתח תקווה

הילה ארן, פתח תקווה
אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלנו הייתה להתחיל חוג עם עינב!
מרחיב אופקים (גם להורים!), מרתק, התכנים מגוונים ולא פחות חשוב- פשוט כיף.
ממליצה בחום להעניק לילדים את המתנה הזו של מפגש עם אדם רגיש, חכם ומוכשר כמו עינב.
תודה
עדי רימון, רמת השרון
מעקב אחר מחזור הטלת הירגזים היא חוויה מרתקת, ממליץ לכם לעקוב וליהנות יחד עם נושאים רבים ומרתקים שמעלה עינב, ובאופן אישי מודה לך עינב על סיוע , הדרכה וסבלנות אין קץ בעניין התקנת מצלמת הוידיאו והרבה מעבר לכך, אכן אתה זן נדיר. תודה, צביקה
צביקה פרידמן, ראשון לציון

בני השתתף בסדרת סדנאות זום של עינב ברזני בחופשת חנוכה. כל פרק בסדנה היה מרתק בשל עצמו. עינב הצליח להנגיש תכנים מדעים לא פשוטים לילדים בני 7. הוא שילב מושגים פיזיקליים, דוגמאות מתופעות טבע מוכרות, תמונות מדהימות ופעילות או יצירה להמחשת הנושא. סדנה מרתקת ומהנה לילדים וגם להוריהם!

אווה מורד, סדנת זום

השתתפתי עם הילדים בסדנת זום של עינב ברזני, עינב פשוט מדהים! אדם מיוחד במינו שמעביר מפגשים והרצאות לכל גיל על מדע וטבע. מהרגע הראשון זה מרתק וסוחף אותך (אפילו דרך הזום). הילדים לא האמינו שהזמן עבר כל כך מהר. הקשיבו, השתתפו וביצעו ניסויים שאח"כ דיברנו עליהם שוב ושוב. מומלץ בחום!!

יניב גלנט, לשכת המהנדסים
גאיה חזרה ממש "בעננים" מהשיעור ולא הפסיקה לספר על מצרים העתיקה הפירמידות והספינקס.
נשמע כאילו בשיעור אחד ניפתח פתח להמון תחומי ידע: גם גיאוגרפי, גם תרבותי, וגם מדעי.
מאוד מעשיר ומנגיש ידע רחב אופקים שכל כך חסר בתוכנית הלימודים בבתי הספר.
תודה עינב
עמית שמש, רמת השרון
מעטים האנשים בעלי ידע נרחב כל כך שגם מצליחים להעביר אותו באופן רהוט, נעים ומדויק. אך אפילו מעטים פחות האנשים שעושים את זה עם ילדים, בסבלנות ובהנאה ברורה.
עינב הוא איש אשכולות אמיתי שלוקח את הילדים יד ביד למסע מרתק בנבכי הזמן, המדע והטבע, בו הם בכל פעם מתרגשים  ומחכימים.
מאחלת שכל מוריהם ומורותיהם יהיו כאלו
הילה כהנוביץ, רמת השרון

במסגרת פרויקט לתקופה הקורונה, ואחרי אינסוף המלצות, עינב התחיל ללמד קבוצת ילדים, בכיתה ו׳, את הקורס עד קצה העולם.
כבר בסיום השעור הראשון עינב הוכרז כלהיט. הילדים משתגעים עליו. התכנים והוא באופן אישי מרתקים עבורם. מי היה מאמין שילדים שמתרגשים בעיקר מטיק טוק ופיפא יכולים להתרגש גם מדובי קוטב ….

גליה, תל אביב
עינב מצליח לרתק את הילדים, הוא מחבר אותם לעולם שסביבם, לתופעות הטבע ובעלי החיים. התכנים שהוא מעביר חשובים ומעניינים! הוא מצליח להפיח בהם חיים ולהנגיש אותם לילדים ע״י שילוב ניסויים אינטראקטיביים. הילדים פשוט מתים על החוג, הבת שלי מצפה בכיליון עיניים למפגש הבא, מומלץ בחום!!
חן פיטוסי, רמת השרון

עינב פשוט מדהים! מהפנט את הילדים, גורם להם להיות מרותקים אליו, ולא פחות חשוב, גם קשובים אחד לשני. לעינב יש את היכולת המופלאה לגרום לילדים להרגיש שמקשיבים להם ומשתפים אותם, בזמן שהם לומדים ונחשפים לסיפורים מדהימים ולחוויות טבע חד פעמיות! עינב מתאים את תכני המפגשים לקהליו השונים, משלב סיפורים אישיים מרתקים, תמונות וסרטונים עוצרי נשימה, וניסויים חווייתיים. לא פלא שהילדים לא רוצים שהמפגש יסתיים, ומחכים בקוצר רוח לפעם הבאה!

תמר מאיר, תל אביב
תכנית ״עתידים״ בגני תקווה היא תכנית העשרה, ידע ופיתוח החשיבה לכיתות א-ג.
בתכנית לומדות/ים כ 300 ילדות וילדים, זו השנה החמישית.
עינב ברזני מעביר בתכנית חוג ידע והעשרה מולטי דיסיפלינארי בשם ״לקצה העולם״.
עינב הוא מדריך שופע ידע, החוג שלו עשיר ומרתק, הילדות והילדים מוצאים בחוג עניין רב ומרחיבים את עולמות הידע שלהם.
עינב הוא מרצה מחונן, מערכי השיעור שלו מדויקים והוא מעביר את החומר הנלמד בצורה מרתקת.
אני מוצאת שהחוג של עינב הוא אחד החוגים המוצלחים ביותר אצלנו בתכנית וממליצה עליו בחום רב.
אושרית נברה, מנהלת תכנית ״עתידים״ גני תקווה

במסגרת מחזורי הלימוד של ניצוצות (ארבעה מפגשים במחזור) עינב נרתם והנחה מחזור בביה"ס
"שז"ר " בכפ"ס, מחזור בחט"ב "השקמים" בהוד השרון ובשנת תשפ"א בביה"ס אמי"ת חברה ומשפט כפר
בתיה ברעננה.
הניצוץ: "יצר הנדודים, מסע חיפוש אחר תופעות הטבע המרתקות בכדור הארץ". הניצוץ שהעביר היה מוצלח
ואנו מייעדים אותו להעברת מחזור נוסף של ניצוצות לשנה זו ובכלל בשנים הבאות.
לתלמידים שלקחו חלק בניצוץ, זו הייתה חוויה משמעותית והמשוב על המפגשים היה נהדר, הן מבחינת התכנים שהעביר והן מבחינת החיבור לעינב כמנחה הקבוצה. התלמידים זכו לראות, להכיר וללמוד דברים נוספים על הטבע ממה שהכירו, שמעו על סיפורי מסע סביב העולם, על תופעות טבע מרתקות כמו הזוהר הצפוני, הרי געש, קרחונים בדרום וצפון כדור הארץ. בנוסף התלמידים נחשפו והכירו בעלי חיים בסכנת הכחדה כמו טיגרסים בהודו, דובי פנדה בסין, דובי קוטב בקוטב הצפוני. תלמידי הקבוצות שעינב הנחה העידו במשוב הסיכום כי הוא אדם נעים, קשוב ובעל ידע רב שהעשיר את עולמם.

"ניצוצות" הינה עמותה רשומה הפועלת בתחום החינוך. העמותה מפגישה תלמידים עם מנחים מתנדבים
בעלי ניצוץ בתחום מסוים, במטרה ליצור אצל התלמידים מוטיבציה ויכולת לאתר עבורם פעילויות משמעותיות
(ניצוצות) ולהפוך את מימושן לחלק מרכזי מחייהם הצעירים והבוגרים.

אנו מודים מקרב לב לעינב היקר על התנדבותו ונכונותו לקחת חלק בתוכנית ניצוצות.

שרון יהושע מנכ"לית ניצוצות

עינב ממגנט! הידע העצום והסיפורים המרתקים; הצילומים הנדירים, את כל אלו מנגיש עינב לילדי היסודי בצורה מדהימה, הילדים מרותקים ובחוג נוצר שיח פעיל ומרגש! אני ממליצה בחום

רוני, ביה"ס אילות גני תקוה

עינב, שוב הילדים יצאו מהמפגש איתך כשהם נרגשים ועם ניצוצות בעיניים. אין לי מושג איך אתה מצליח לתפוס חבורה כל כך תוססת ולרתק אותם במשך שעתיים תמימות.

בהתחלה הקסמת אותם עם הסיפור האישי שלך "איך הוא הספיק כל כך הרבה? הוא בכלל לא נראה זקן" ואז העברת אותם במהירות ממציאות של סגר וריחוק מהטבע לעולם של יופי פראי ופלאי. לא מפתיע שהם כרוכים אחריך ככה ולא משחררים אותך בקלות גם אחרי שעתיים.

תודה על מה שאתה עושה למענם, עינב אתה אדיר!!

מורן בן פורת, אמא של עברי, תל אביב

חברת יוניפר קייר טכנלוגיות רוצה להמליץ על עינב ברזני כאחד מהמרצים המובילים שלה במועדון הווירטואלי לבני הגיל השלישי והרביעי השוהים בבית.
עינב מרצה מדי שבוע בתוכנית שלו " מסביב לעולם"  על מקומות אקזוטיים מסביב לעולם במקצועיות רבה, סובלנות, אהבת הקהל, עונה לשאלות ומעורר את סקרנותם של השומעים מדי הרצאה.
אנו רוצים להמליץ עליו הן מבחינת דרך העברת המידע המקצועית והן כאדם שכיף לעבוד איתו ושההרצאות שלו תמיד מפתיעות ומרגשות.

הדר זילברשטיין, יוניפר קייר

בעבודתו כמדריך לילדים בגילאי בי"ס יסודי מגלה עינב מקצועיות בתחומו ובגישתו לילדים, כמו כן ניכרים ידע, ניסיון והיכרות נרחבים בנושאים אותם הוא מעביר. הילדים בחוגים זוכים לידע והיכרות עם נושאים כמו תופעות טבע, בעלי חיים ומקומות שונים בעולם, המועברים להם בדרכים מגוונות ובהתנסות תוך כדי פיתוח חשיבה יצירתית

גישתו החיובית, התומכת, האמפטית, הרגישה והסובלנית לילדים גורמת להם לשתף פעולה, ומסייעת ליצירת אוירה טובה הן מבחינה חברתית ולימודית בקבוצות אותן הוא מלווה.

הילדים בקבוצותיו של עינב זוכים להעשרה רבה והנאה.

אביבה גורביץ, יועצת חינוכית, מכון אריקה לנדאו

עינב איש נדיר, בעל כישורים חברתיים וידע עצום, עם כניסתו לכיתה (שכבת ב׳ ו ג׳) הוא פשוט כבש וסחף אחריו את כל הילדים, כל הכבוד יישר כוח ומקווה שנתראה שוב בסמסטר הקרוב

אורנה, בית ספר רביבים, גני תקוה

ממליצה בחום רב על עינב המקסים שמעביר חוגים לילדים בכיתוב ב-ג בכיתת הצהרון של עתידים בגני תקווה.

מרתק מאתגר ומעניין ביותר.  מחובר לילדים, סבלני ואהוב

שרה, בית ספר יובלים, גני תקוה

החוג של עינב הוא חוג יוצא דופן ומעניין. בעזרת תמונות, סרטונים וסיפורים מצליח עינב לרתק את הילדים ולהעשיר את עולם הידע שלהם. הילדים נהנים ומחכים לחוג הזה, ובכל פעם לומדים משהו חדש! ממליצה בחום!!

הילית תוכנית עתידים, בית ספר רביבים, גני תקווה

לעינב ברזני, אנו קבוצת חברים ביוניפר, מקבלים את עינב המרצה על מקומות סביב העולם בכל שבוע. ברצוני להודות ולספר על ההנאה ושביעות הרצון מההרצאות שלך מידי שבוע.

זאת פשוט הנאה צרופה. נסיעותיך ברחבי העולם מדהימות אותנו כל שבוע מחדש.

הדיוק בהרצאה שלך על האמירויות היה מרשים ביותר. אין לי ספק שאתה אחד המרצים

המעולים. אתה איש מרשים בצניעותך למרות יכולותיך המיוחדות במקצוע שלך.

תודה על הכל ועל מה שאתה עושה למעננו.

יפה ונסים כהן, מיזם יוניפר קייר

עינב,

רציתי להגיד תודה על סמסטר מצוין, שהילדים קבלו בו כל כך הרבה!

אין לי ספק שפתחת אשנב לתופעות וחוויות גם בפני הילדים שזה תחום העניין המובהק שלהם!

ההקשרים היצירתיים שאתה עושה בין עולם הטבע, לבין הידע שלך בתחום ההנדסה, חשפו בפני הילדים זוויות חדשות והתנסויות בדרכים שלא הכירו קודם לכן.

תודה על יחס מכבד ורגיש לילדים ועל היותך פתוח ומאפשר להם חשיבה עצמאית וחופשית

להתראות בסמסטר הבא

יעל רוטנברג, יועצת במכון אריקה לנדאו

את עינב הכרתי דרך בתו נופר שלמדה אצלי בחוגים של אריקה לנדאו. הזמנתי את עינב להתארח בחוג ונשאבתי לעולם מהפנט מרתק עוצר נשימה. העולם של עינב עולם של טבע פראי של בעלי חיים נדירים. עולם אותו העביר עינב לבקשתי בתחילת כל שיעור כמן הקדמה לשיעור העיקרי שלי. הילדים חיכו לו בצימאון גם אני. ידעתי שקיבלתי מתנה של אמצע החיים.

עינב איש מדהים מלא בידע כרימון. אהבת הילדים אליו והתשוקה ללמוד ממנו תוך צפייה בסרטונים קבלת הסברים מלומדים ניסויים במדעים שונים הם ארגז כלים לחיים. רגע אני אמור גם להמליץ? פשוט תחטפו אותו. אתם הרווחתם/ן בגדול הילדים זכו בענק.

דורון רוזנבלט, מנחה במכון אריקה לנדאו, ובעתידים בגני תקוה

בתכנית "עתידים" הילדות והילדים נחשפות ונחשפים לתכנים שונים ומגוונים המאפשרים להן/ם לגלות דברים חדשים ולהרחיב את האופקים.

במסגרת התכנית עינב ברזני, מעביר את חוג  "עד קצה העולם"

לעינב יש ידע רחב ביותר וניסיון רב בהדרכה. החוג מועבר בצורה חווייתית, יצירתית ומקצועית.

לעינב, קשר מיוחד עם הילדות והילדים כקבוצה וכן בתשומת לב אישית.

החוג אהוב מאוד על כל הילדות והילדים אשר מתרגשים ומצפים לכל מפגש.

גלית צ'צ'יק, רכזת תוכנית עתידים, גני תקוה

במסגרת עבודתי כרכזת בתוכנית צהרון עתידים, תוכנית העשרה ,חוגים ולמידה, שמחה לשתף על אחד החוגים החשובים, המרתקים והמעניינים ביותר שמעביר עינב ברזני

חוג "לקצה העולם".

מלמד בצורה ייחודית על החיים בטבע, ממחיש בסרטונים, תמונות וסיפורים מרתקים .

בסוף כל שיעור יש תחושה שהיינו בקצה העולם, למדנו וחווינו הרפתקאות מהטבע בצורה הכי יפה ומעניינת.

תודה רבה עינב על החוויה בשם כל הצוות התלמידים וההורים שגם אותם אנחנו משתפים בחומר הנלמד היומי. המשך שיתוף פעולה ועשיה מוצלחת.

מאיה באזוב, תוכנית עתידים, גני תקוה, ביה"ס יובלים

הי עינב,

ברצוננו להודות לך על הרצאה מופלאה בפני חוג חבריי בנושא בין 2 קטבים.

ההרצאה הייתה מרתקת והצלחת להעביר בנו תחושה כאילו אנו מטיילים אתך בקוטב הצפוני ובאנטרקטיקה.

הפגנת בקיאות וידע ובעיקר את תחושת ההנאה מהטבע והחשק להעז ולהגיע למקומות היפים על פני הגלובוס.

כל חברי הקבוצה נהנו מאוד ורוצים להודות לך על כך.

 

משפחת קציר, חיפה

היינו בהרצאה של עינב ברזני שהתקיימה במלון בים המלח

ההרצאה "בין הקטבים" הייתה מרתקת,

התמונות והוידאו המרהיבים ומעוררי הקנאה ששזורים לאורך כל ההרצאה, המון אנקדוטות מעניינות שהוא מפזר לאורך ההרצאה והשנינות סוחפת.

שעה ורבע של הרצאה חלפו כמו דקה וחצי… מזל שהוא הסכים להישאר בסיום לעוד כמה שאלות

🙂

תודה רבה נהננו מאוד!

 

הגר מוריה, רמת השרון

סיפורים מרגשים וסוחפים השזורים בתמונות מרהיבות ועוצרות נשימה. עינב מיטיב לספר בחן ובכישרון רב את חוויותיו הייחודיות שצבר במסעותיו בעולם, הן בדגש על הטבע הפראי שחווה והן בדגש על הטבע האנושי של דמויות מרתקות שפגש בדרך. סיפורי מסעות בהחלט לא שגרתיים ומעוררי השראה לתכנן טיולים במתכונת דומה. מומלץ בחום.

בן קשלס, בית עזרא

בן קשלס, גינתון

עינב תודה על ההרצאה המרתקת!

הייתי בהרצאה שהעברת על דובי הקוטב בצ'רצ'יל לפני שבוע,

ההרצאה הייתה מעלפת! מלאת תיאורים, חוויות ותמונות מדהימות שגרמו לי לחוש כאילו אני שם!

לא האמנתי שיש מקומות כאלו בעולם…

נהניתי מאד מההרצאה! הצלחת לגרום לי לדמיין את עצמי מטייל שם וצופה בדובים (מתוך הרכב כמובן)!הצלחת לרתק את כל קהל המאזינים במשך כל ההרצאה באופן מרשים!

שאפו! ואשמח להגיע לעוד הרצאות שלך (-:

ממליץ לכולם להגיע להרצאות שלך!

תודה רבה

מעין גוטמן, ירושלים

מעין גוטמן, ירושלים

רוצים לראות את אורות הצפון ?  רוצים להריח את דובי הקוטב ? גם במידה והתשובה היא חיובית הסיכוי שתצאו למסע בעקבות המראות האלה (ואחרים) לא גבוה. וזה מביא אותנו להרצאה של עינב ברזני שמביא בתמונות וסיפורים את אורות הצפון, דובי הקוטב ואווירת הקוטב הצפוני באופן כללי בצורה הכי מציאותית שאפשר בלי לקנות כרטיס ולנסוע לראות בעצמנו. ההרצאה היא שעה של ביקור מענג במקום שאני באופן אישי כנראה אף פעם לא אגיע אליו, בוודאי לא בתקופה הקצרה שהדובים עוברים אותו ופחות או יותר משתלטים עליו. השילוב של תמונות איכותיות, גישה אנושית שמטובלת בסיפורי מקום והומור מעבירה את החוויה בצורה מעולה בלי שיש סכנה שדוב קוטב יחליט שאתם מתאימים לארוחת הצהריים שלו בתור קינוח.

 

יורם רטר, יהוד.

נכחתי ב-2 הרצאות של עינב ברזני ("דובי הקוטב בצ'רצ'יל" ו"טיפוס על הקילימנג'רו באפריקה")

ההרצאה הראשונה הייתה בשבילי כמו לעוף לעולם דמיוני – השאלה שחזרה על עצמה היא "זה פוטושופ, נכון??!" אבל זה לא!

עינב פשוט לקח אותי לראשית הבריאה על כנפי הזוהר הצפוני ולסוף ההיסטוריה – לחזון ישעיהו – בו אנשים גרים בצוותא עם הטורף הגדול בעולם.

ההרצאה השנייה היא מרגשת באופן יוצא דופן!

האמת שמה שהרגשתי זה קנאה. ראיתי את היכולת לעלות מפסגה גיאוגרפית לפסגה אנושית. כמה עוד אפשר להיות טוב…

מומלץ מאד לכל מי שיש לו לב!!

בכלל עינב מוביל את הקהל למקום שהוא גם מרתק גם חשוב וגם ערכי.

 

מאיר כהן, ירושלים.