מה סה"כ צריך תלמיד? מישהו שיעניין אותו, נושא שירתק אותו, אדם שידבר אליו בנעימות, שיענה לשאלותיו, שיתייחס ברצינות להערותיו. מה סה"כ צריך מורה? להזמין את עינב להרצאה. כי מעבר לכל מה שמניתי, יש מקצועיות יוצאת דופן, היענות, אדם מוכשר וכשרוני. הצילומים המלווים את הרצאתו של עינב נראים כלקוחים מהנשיונל ג'יאוגרפיק, ההסברים מותאמים לרמת וגיל הלומדים, ואפילו קולו ואופן דיבורו נעימים לאוזן. אני ותלמידיי ישבנו בקשב רב, נחשפנו לתופעות טבע נהדרות ונהנינו מכל רגע. מומלץ לכל אדם, בכל גיל, בכל מסגרת!

זהורית מרינסקי, תוכנית מצטיינים הכפר הירוק

עינב, תודה רבה על תקופה נפלאה וארוכה של שיעורים מרתקים בנושאים מגוונים, מודים על ההזדמנות הנדירה עבור הילדים ללמוד ולהבין שאפשר ללמוד גם אחרת, להכיר עולם, לחקור ולהתנסות. תודה על הסבלנות, על הגמישות וההיענות לצרכים המשתנים בקבוצה ובהרכבה, תודה על ההשקעה, היצירתיות, הסקרנות והתשוקה המדבקת לידע,
משפחת בוקשפן

משפחת בוקשפן, תל אביב

ממליץ בחום על הרצאותיו של עינב. הוא העביר סדרת שיעורי העשרה עבור כיתות מחוננים ג'-ו' בבית הספר רוקח בתל אביב, שמחתי לגלות אדם מעניין ובעל ידע רב, שמלמד במקצועיות ובגישה נהדרת ויוצר עניין רב בכל הכיתות ובכל הנושאים, תופעות טבע, בעלי חיים, אווירונאוטיקה וחלל, ושילוב מושגים רבים מתחום הפיזיקה. נשמח כמובן שתגיע לסדרת הרצאות נוספת בעתיד.

רביב, רכז מסלול המחוננים ביה"ס רוקח ת"א

עינב היקר, אני רוצה להודות לך על השיעורים המופלאים והמרתקים שלך אצלנו. החל מהמצגות העיוניות המרהיבות, שיש בהן חשיבה על כל פרט והמאפשרות לחוות, ממקור ראשון, את כל המקומות בהם היית ולהתלהב שוב יחד אתך ועד הניסויים המעשיים – הגאוניים והמושקעים.
פתחת לנו עולם ומלואו. עומר ויובל כל הזמן מצטטים דברים שלמדו אצלך. הכוונה הייתה שתלמד אותם אבל אני לומדת ומתלהבת לא פחות מהם.
כולנו מוקסמים ממך – הן כאדם והן כמורה – אין כמוך! זכינו בענק!!! אורנה

אורנה, תל אביב

חוג אווירונאוטיקה וחלל

עינב, אתה ממש מדהים ! 🙏🏻🙏🏻 עדו חוזר כל יום שני מוקסם הרבה תודה 🙏 חושבת שעשית בחירה נכונה בשינוי . יש לך איכויות נדירות כאיש חינוך, הולכת להמליץ עליך לבית ספר למחוננים.

משפחת הבר, תל אביב

עינב, אתה איש חינוך אמיתי, עם אנרגיה בלתי נגמרת, תודה על הכל! שמחה שנפלה בחלקינו הזכות להכיר, ללמוד ולחוות. 🙌🏻☺️

משפחת צוף, תל אביב

עינב, אנחנו מצטרפים לכל הפרגון. זו זכות גדולה לתת לילדים את מתנת הסקרנות והעניין והכלים לשמור על העתיד של הכדור. שי-לי פשוט הוקסמה ממך ומהחוג וגם כבר ביקשה להירשם ללמוד על החלל. ואנחנו הכי היינו רוצים חוג להורים🙏🏻🌻🙏🏻

משפחת זיו, תל אביב

עינב, תודה כל ההשקעה עם הילדים שלנו. יש לנו באמת הרבה מזל שהם זכו ללמוד ממך. הדבר הראשון ששמעתי מליעם הערב זה שהוא מבקש שארשום אותו לעוד סמסטר אתך. מה עוד צריך 🤗

משפחת אדירי, תל אביב

עינב תודה על הכל, תשומת הלב לכל ילד, הכתבה בילדי טבע הדברים, החוג לקצה העולה היה מעשיר סוחף וקול ! למדנו בכל שבוע בבית, את מה שנלמד בכיתה. חוג מדהים מלא בהשראה, אלוף. תודה רבה !!

אלון, גבעתיים