הגענו לעינב דרך המלצה של הורים של חבר של עומר הבן שלנו. הם הכירו אותו דרך בן אחר שלהם, גדול יותר שהיה בחוג של עינב. בתחילה לא ידענו האם הקורס הזה יעניין את עומר, (כיתה ד׳). אבל החלטנו לנסות. אמרנו ׳לא יאהב, לא נמשיך׳. הוחלט בין קבוצת הורים, לארגן חוג לקבוצה של 5 חברים. כל מפגש בבית אחר של אחד הילדים. כבר מהמפגש הראשון עומר וחבריו עפו על החוג. ועל עינב. החומר מרתק אותם לא פחות מהאופן בו עינב מעביר להם את התכנים . בגובה העיניים. עבורם הוא יותר מדריך טבע עם להט לטיולים והרפתקאות מאשר ׳סתם׳ מרצה עם מצגת. בקיצור, אנחנו ממליצים בחום על החוג של עינב "לקצה העולם".

רונית וגיל מלצר. ת״א
תקופת קורונה וחיפשתי איך בכל זאת אפשר לחגוג יומולדת 7 עם כל הכיתה ובאופן מקורי…עשינו בחירה מעולה כשחברנו לעינב שהצליח להחזיק בזום ילדי כיתה א' במשך כמעט שעתיים במסע מרתק על דובים וניסויים מדעיים מרחוק…ממליצה לגמרי ומכל הלב…מעשיר.מקורי.ומדהים.ללא ספק נבחן איך אפשר להמשיך בחוגים.תודה מיולי וכל כיתה א3 בית ספר לב מכיל חדרה.
בלה אבי-נתן חפץ, חדרה
למה רציתי להמליץ על החוג עם עינב?
כי הוא מופלא בכל היבט אפשרי- מלמד, מהנה, מסקרן, מעשיר, מחכים ומעצים! עינב משלב ומנגיש לילדים ידע כללי, ביולוגיה, פיזיקה, כימיה, היסטוריה, אסטרונומיה ועוד שלל נושאים, הכל בצורה כייפית שמשאירה תמיד טעם של עוד… מומלץ!!!!!
נעה שפר, רמת השרון
עינב מעביר לילדי כיתה ב2 מרמת השרון חוג שבועי הנערך בבתים בין הסגרים, הילדים מחכים בהתרגשות לקראת המפגש, נחשפים ולומדים על פלאי העולם, משתתפים בניסויים ולומדים על כוחות הטבע האדירים והמגוונים, הבת שלי מגיעה הביתה, מספרת ומלמדת אותנו, הזדמנות פז לחוות את הלמידה, ההתרגשות ולחזור על הניסוי בבית.
המפגשים חושפים את הילדים ומרחיבים את עולמם, תודה עינב שאתה מעביר מהסקרנות והחקרנות שלך לילדינו!
טל כהן, רמת השרון

שמחתי להכיר את עינב המקסים, שמביא איתו אנרגיה ורוח רעננה של הנאה ואהבה לידע וללמידה דרך התנסות ומשחק. הפעילות מושקעת מעל ומעבר ונהדרת לילדים סקרנים וגם להורים המאזינים. בני וחבריו נהנו מאוד במפגש ואנחנו מחכים למפגשים הבאים בציפייה.
הילה ארן, פתח תקווה

הילה ארן, פתח תקווה
אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלנו הייתה להתחיל חוג עם עינב!
מרחיב אופקים (גם להורים!), מרתק, התכנים מגוונים ולא פחות חשוב- פשוט כיף.
ממליצה בחום להעניק לילדים את המתנה הזו של מפגש עם אדם רגיש, חכם ומוכשר כמו עינב.
תודה
עדי רימון, רמת השרון
מעקב אחר מחזור הטלת הירגזים היא חוויה מרתקת, ממליץ לכם לעקוב וליהנות יחד עם נושאים רבים ומרתקים שמעלה עינב, ובאופן אישי מודה לך עינב על סיוע , הדרכה וסבלנות אין קץ בעניין התקנת מצלמת הוידיאו והרבה מעבר לכך, אכן אתה זן נדיר. תודה, צביקה
צביקה פרידמן, ראשון לציון

בני השתתף בסדרת סדנאות זום של עינב ברזני בחופשת חנוכה. כל פרק בסדנה היה מרתק בשל עצמו. עינב הצליח להנגיש תכנים מדעים לא פשוטים לילדים בני 7. הוא שילב מושגים פיזיקליים, דוגמאות מתופעות טבע מוכרות, תמונות מדהימות ופעילות או יצירה להמחשת הנושא. סדנה מרתקת ומהנה לילדים וגם להוריהם!

אווה מורד, סדנת זום

השתתפתי עם הילדים בסדנת זום של עינב ברזני, עינב פשוט מדהים! אדם מיוחד במינו שמעביר מפגשים והרצאות לכל גיל על מדע וטבע. מהרגע הראשון זה מרתק וסוחף אותך (אפילו דרך הזום). הילדים לא האמינו שהזמן עבר כל כך מהר. הקשיבו, השתתפו וביצעו ניסויים שאח"כ דיברנו עליהם שוב ושוב. מומלץ בחום!!

יניב גלנט, לשכת המהנדסים
גאיה חזרה ממש "בעננים" מהשיעור ולא הפסיקה לספר על מצרים העתיקה הפירמידות והספינקס.
נשמע כאילו בשיעור אחד ניפתח פתח להמון תחומי ידע: גם גיאוגרפי, גם תרבותי, וגם מדעי.
מאוד מעשיר ומנגיש ידע רחב אופקים שכל כך חסר בתוכנית הלימודים בבתי הספר.
תודה עינב
עמית שמש, רמת השרון