עינב ממגנט! הידע העצום והסיפורים המרתקים; הצילומים הנדירים, את כל אלו מנגיש עינב לילדי היסודי בצורה מדהימה, הילדים מרותקים ובחוג נוצר שיח פעיל ומרגש! אני ממליצה בחום

רוני, ביה"ס אילות גני תקוה

עינב, שוב הילדים יצאו מהמפגש איתך כשהם נרגשים ועם ניצוצות בעיניים. אין לי מושג איך אתה מצליח לתפוס חבורה כל כך תוססת ולרתק אותם במשך שעתיים תמימות.

בהתחלה הקסמת אותם עם הסיפור האישי שלך "איך הוא הספיק כל כך הרבה? הוא בכלל לא נראה זקן" ואז העברת אותם במהירות ממציאות של סגר וריחוק מהטבע לעולם של יופי פראי ופלאי. לא מפתיע שהם כרוכים אחריך ככה ולא משחררים אותך בקלות גם אחרי שעתיים.

תודה על מה שאתה עושה למענם, עינב אתה אדיר!!!

מורן בן פורת, אמא של עברי, תל אביב

חברת יוניפר קייר טכנלוגיות רוצה להמליץ על עינב ברזני כאחד מהמרצים המובילים שלה במועדון הווירטואלי לבני הגיל השלישי והרביעי השוהים בבית.
עינב מרצה מדי שבוע בתוכנית שלו " מסביב לעולם"  על מקומות אקזוטיים מסביב לעולם במקצועיות רבה, סובלנות, אהבת הקהל, עונה לשאלות ומעורר את סקרנותם של השומעים מדי הרצאה.
אנו רוצים להמליץ עליו הן מבחינת דרך העברת המידע המקצועית והן כאדם שכיף לעבוד איתו ושההרצאות שלו תמיד מפתיעות ומרגשות.

הדר זילברשטיין, יוניפר קייר

בעבודתו כמדריך לילדים בגילאי בי"ס יסודי מגלה עינב מקצועיות בתחומו ובגישתו לילדים, כמו כן ניכרים ידע, ניסיון והיכרות נרחבים בנושאים אותם הוא מעביר. הילדים בחוגים זוכים לידע והיכרות עם נושאים כמו תופעות טבע, בעלי חיים ומקומות שונים בעולם, המועברים להם בדרכים מגוונות ובהתנסות תוך כדי פיתוח חשיבה יצירתית

גישתו החיובית, התומכת, האמפטית, הרגישה והסובלנית לילדים גורמת להם לשתף פעולה, ומסייעת ליצירת אוירה טובה הן מבחינה חברתית ולימודית בקבוצות אותן הוא מלווה.

הילדים בקבוצותיו של עינב זוכים להעשרה רבה והנאה.

אביבה גורביץ, יועצת חינוכית, מכון אריקה לנדאו

עינב איש נדיר, בעל כישורים חברתיים וידע עצום, עם כניסתו לכיתה (שכבת ב׳ ו ג׳) הוא פשוט כבש וסחף אחריו את כל הילדים, כל הכבוד יישר כוח ומקווה שנתראה שוב בסמסטר הקרוב

אורנה, בית ספר רביבים, גני תקוה

ממליצה בחום רב על עינב המקסים שמעביר חוגים לילדים בכיתוב ב-ג בכיתת הצהרון של עתידים בגני תקווה.

מרתק מאתגר ומעניין ביותר.  מחובר לילדים, סבלני ואהוב

שרה, בית ספר יובלים, גני תקוה

החוג של עינב הוא חוג יוצא דופן ומעניין. בעזרת תמונות, סרטונים וסיפורים מצליח עינב לרתק את הילדים ולהעשיר את עולם הידע שלהם. הילדים נהנים ומחכים לחוג הזה, ובכל פעם לומדים משהו חדש! ממליצה בחום!!

הילית תוכנית עתידים, בית ספר רביבים, גני תקווה

לעינב ברזני, אנו קבוצת חברים ביוניפר, מקבלים את עינב המרצה על מקומות סביב העולם בכל שבוע. ברצוני להודות ולספר על ההנאה ושביעות הרצון מההרצאות שלך מידי שבוע.

זאת פשוט הנאה צרופה. נסיעותיך ברחבי העולם מדהימות אותנו כל שבוע מחדש.

הדיוק בהרצאה שלך על האמירויות היה מרשים ביותר. אין לי ספק שאתה אחד המרצים

המעולים. אתה איש מרשים בצניעותך למרות יכולותיך המיוחדות במקצוע שלך.

תודה על הכל ועל מה שאתה עושה למעננו.

יפה ונסים כהן, מיזם יוניפר קייר

עינב,

רציתי להגיד תודה על סמסטר מצוין, שהילדים קבלו בו כל כך הרבה!

אין לי ספק שפתחת אשנב לתופעות וחוויות גם בפני הילדים שזה תחום העניין המובהק שלהם!

ההקשרים היצירתיים שאתה עושה בין עולם הטבע, לבין הידע שלך בתחום ההנדסה, חשפו בפני הילדים זוויות חדשות והתנסויות בדרכים שלא הכירו קודם לכן.

תודה על יחס מכבד ורגיש לילדים ועל היותך פתוח ומאפשר להם חשיבה עצמאית וחופשית

להתראות בסמסטר הבא

יעל רוטנברג, יועצת במכון אריקה לנדאו

את עינב הכרתי דרך בתו נופר שלמדה אצלי בחוגים של אריקה לנדאו. הזמנתי את עינב להתארח בחוג ונשאבתי לעולם מהפנט מרתק עוצר נשימה. העולם של עינב עולם של טבע פראי של בעלי חיים נדירים. עולם אותו העביר עינב לבקשתי בתחילת כל שיעור כמן הקדמה לשיעור העיקרי שלי. הילדים חיכו לו בצימאון גם אני. ידעתי שקיבלתי מתנה של אמצע החיים.

עינב איש מדהים מלא בידע כרימון. אהבת הילדים אליו והתשוקה ללמוד ממנו תוך צפייה בסרטונים קבלת הסברים מלומדים ניסויים במדעים שונים הם ארגז כלים לחיים. רגע אני אמור גם להמליץ? פשוט תחטפו אותו. אתם הרווחתם/ן בגדול הילדים זכו בענק.

דורון רוזנבלט, מנחה במכון אריקה לנדאו, ובעתידים בגני תקוה